Image may contain: 4 people, people standing, grass, sky, child, outdoor and nature

Članska ekipa NK Dobrovce je po zgodovinski uvrstitvi v 3. slovensko nogometno ligo prestala tudi lansko krstno sezono z uspešnim zaključkom, ter želenim obstankom v ligi. V letošnjo sezono 2016/2017 smo tako krenili že z določenimi izkušnjami o moči in kvaliteti, ki jo potrebujemo, da bi lahko konkurenčno sodelovali v tem tekmovanju. 3. SNL sever, v kateri tekmuje naša ekipa, združuje področje Maribora, Celja, Ptuja in Koroške, tako da je polna velikih in uspešnih klubov z bogato zgodovino in tradicijo (NK Maribor B, Korotan Prevalje, Fužinar Ravne, Rogaška, Šmartno ob Paki, Dravinja...). Z vsemi klubi se je naše ekipa uspešno kosala in bila je trd oreh vsem nasprotnikom, tako da smo generalno gledano z jesenskim delom sezone zadovoljni.

Zadnjič posodobljeno (Torek, 20 December 2016 14:38)