E

Spoštovani
z včerajšnjim dnem smo zaključili uspešno sezono z novoletnin dvoranskim turnirjem NK Dobrovce 2017. V kategoriji U10 sta prvo in drugo mesto osvojile ekipe NK Maribor pod taktirko Žikice Vuksanoviča. Zelo dobro 3. mesto je osvojila naša ekipa NK DOBROVCE kombinirana z igralci ROHA, ki jih je vodil Matej Beranič naša ekipa je prav tako brez poraza kot Maribor prikazala zelo dobro igro. 4.mesto so osvojili nogometaši ONŠ Golgeter Hajdina. Najboljši igralec turnirja je bil naš bivši igralec Žan Petrovič -NK Maribor! Najboljši vratar turnirja, pa je bil naš Tai Žnuderl z samo enim prejetim zadetkom!
Čestitke vsem ostalim ekipam in vsem navijačem, ki so res fer in glasno navijali! Velika Zahvala sodnikoma g. Ploju in g. Mauko, ki sta svoj honorar namenila naši nogometni šoli!

 

Zadnjič posodobljeno (Torek, 20 December 2016 14:06)